Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-17, 12:49   #1119
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Moje włosy po glinkach na długości są tępe. Ale peeling z glinki czarnej działa świetnie na moją skórę głowy, dlatego je czasem poświęcam dla tego peelingu. Od następnego mycia wracają do normy. Miałam raz szampon z dużą zawartością glinki i po nim włosy były nijakie.

Ja ostatnio olejuję raczej dużo i jest fajnie. [COLOR="Silver"]
No właśnie moje też takie zaczęły się robić i już zwątpiłam. Kiedyś używałam glinkowego loreala i super mi się spradzał teraz też tak jest, ale tylko na te włosy gdzie mam naturalki, ale na dłguości , które są rozjaśniane to bardzo średnio.

Ja Wam powiem Dziewczyny, że też wróciłam do olejowania i w ogóle nie wiem dlaczego zrezygnowałam z tej formy ielęgnacji, wydawało mi się, że latem przy tych upałach olejowanie włosów będzie jeszcze bardziej obciążało moje włosy.

W każdym razie teraz mam taaaakie cudowne włosy po olejowaniu, że nie mogę się ich nadotykać. Wczoraj miałam chyba Włosing życia - naolejowałam olejem pracaxi od Anwen , umyłam szamponem chelatującym od Agnieszki, nałożyłam balsam regenerujący z Ecolabi i włosy bajka - miękkie, psuszste, gładkie, mięciutkie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując