Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczkowe grono 2020 - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-20, 14:52   #39
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Też się zgłaszam ale tylko do podczytywania. Trzymam za was wszystkie kciuki i czekam na kolejne dobre nowiny.

Cytat:
Napisane przez awulaz Pokaż wiadomość
Jej...zobaczyć siebie w kategorii Przyszłe mamy kwiecień 2021...🥺[emoji173]️
Dziękuję za dopisanie Ja bym się chyba jeszcze nie odwarzyła prosić o przeniesienie. Może jakoś w okolicach marca [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niesamowite, prawda

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Możesz mnie dopisać 27 lat, starania o pierwsze.


Rano zauważyłam, że cycki mi urosły. Mam jeden stanik, który bardzo lubię, ale miska zrobiła się za duża (a to się u mnie nie zdarza...) a dzisiaj ledwo się mieszczą. I jak tu nie mieć nadziei? [emoji849] Chociaż z drugiej strony brzuch mnie znów bardziej dzisiaj boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje pierwsze objawy to powiększone piersi, bardziej niż przed zwykłą @ oraz ból "menstruacyjny" brzucha, prawie żadnych mdłości, także ten 🤪 nie trać nadziei.

Karo, ja bym na to wesele raczej nie jechała. Wiesz skąd są rodzodziny/goście, bo jeśli są głównie z tych stref, to bym odpuściła. U mnie w pracy nastawiamy się, że znowu przywrócimy pracę zdalną, tak by była płynność w razie kwarantany któregoś z pracowników. Nie ukrywam, że zastanawiam się jak to pogodzić z moją ciążą. Niestety we wrześniu muszę jeszcze pracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora