Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczkowe grono 2020 - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-21, 07:57   #59
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Również miłego weekendu życzę, możliwe że nie będzie mnie tu przez weekend bo jak zwykle masa rzeczy do załatwienia uh.
Dziś mam w planie pikle robić z cukini i ogóreczków, i może sushi na kolację zrobię [emoji848]
Ostatni tydzień ciągle chodzę zaspana, te upały mnie wykończą -_-
Dobre że w domu mamy tak 22-23 stopnie, można na spokojnie funkcjonować.
U mnie dziś 24 dc, temp skoczyła w 13 dc także myślę że @ za rogiem się czai, przytulanek było mało raczej w okresie płodnym i też nie spodziewałam się tak krótkiego cyklu [emoji848] ale cieszy mnie to że się powoli normują, to czekanie do 35-40 dni było dobijające, więc pierwszy oficjalny cykl starań zaniedługo się zacznie oby tż nie zmienił zdania [emoji14]
Coraz bardziej podoba mi się mierzenie temp, bo rozumiem co się dzieje w moim ciele. Bardzo mnie to psychicznie uspokaja [emoji847]
Teraz tylko muszę od nowego cyklu jakiś dobry termometr wybrać, chyba że @ się nie pojawi, ale na to szanse sa minimalne, więc raczej zbieram siły przed kolejnym cyklem
Miłego dnia [emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

A bielą się nie przejmuj, ja dziś mam w planach winko i też zrobilam test żeby mieć spokojną głowę a nie rozmyślać później, i też biel
A Ty masz dużo czasu do @ także nic straconego [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I Tobie rychłych II życzę Kochana [emoji9][emoji7][emoji847] bardziej przejmuję się wyjazdem TŻ i tym że w międzyczasie będą się marnować komórki z rezerwy a wiadomo że w moim wieku to każda owu może być na wagę złota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora