Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-23, 17:48   #2969
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dzień dobry [emoji477]
my też po kościele już. teraz jedziemy na wycieczkę sprawdzić jak Młoda znosi trochę dłuższe podróże, bo na początku września chcemy pojechać do moich Rodziców


mam nadzieję że się nie obrazi- wszystko dobrze u nich są w domu więc pewnie po prostu nie ma czasu zajrzeć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za info! Już się martwiłam bo tak długo jej tu nie widziałam...
Cytat:
Napisane przez Silumin Pokaż wiadomość
Macie jakieś rady na poranione brodawki? Kompresy Multi mam zamówiłam dopiero, smaruje lanolina i staram się wietrzyc, znacie jeszcze jakieś sposoby żeby sobie pomoc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie aktualnie wietrzenie i unikanie kontaktu ze stanikiem/wkładkami. Mam z Modeli muszle laktacyjne i jak nie leżę i nie wietrze się to mam te muszle zalozone. Dzięki temu brodawki nie są dodatkowo podrażnianie przez materiał i jest dostęp do świeżego powietrza. Jak mam świeżo poranione to nie smaruje niczym lub tylko własnym mlekiem. Jak ranki są już "zamknięte" to wtedy lanolina.
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Sherlock, a jak to jest z moimi urlopami (rodzicielski, macierzyński) jak mi się umowa kończy z końcem roku? Bo nie wiem czy mi przedłużą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Udało nam się wyjść na spacer![emoji16] W ogóle wczoraj mąż odkrył patent żeby motać Małego do snu. Nie macha rękami i szybciej zasypia i ładnie śpi[emoji846] Od razu ma lepszy humorek i nie krzyczy już[emoji16] Wieczorem mąż zawinął go w kocyk to spał i spał do nocy. A na noc i na spacer użyliśmy tulika[emoji846] Wcześniej nie chciałam go w to pakować, bo zdawało mi się, że dziecko takie biedne w tym ściśnięte, ale Synkowi się podoba, to najważniejsze[emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak- syna zwijalismy w tortille przez pierwsze 3 miesiące. Teraz jak Mała jest już na strasznym głodzie to pacyfikuje jej rączki pieluszką, bo nie umie skupić się na złapaniu piersi tylko pcha rączki i jeszcze przy okazji haczy o moje biedne brodawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora