Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2020 część druga
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 15:51   #24
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Espumisan jest spoko. Podobno warto podawać też na kolki probiotyki. Ja osobiście nic nie kupuję bo idę w opcję apteki całodobowej w razie konieczności niż potem wyrzucania leków. Jedynie kupiłam pedicetamol bo to prędzej czy później się zużyje.

Dziewczyny czy te kocyki z la pampuch są godne swojej ceny? Tak patrzę w szafie na to co mam i mam tylko dwa budżetowe kocyki i teraz myślę że to chyba dość mało w porównaniu do tego ile wy macie... To już bym chciała kupić jakiś jeden porządny, ale jaki? Doradźcie! Mam narazie taki sweterkowy 100% bawełna i drugi minky (ale chyba nie będę za nim przepadać)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam od nich 100% bambus, 100% eukaliptus, 100% bawełna i bawełniano-bambusowy. Jak dla mnie są naprawdę porządne. Warto u nich czekać na promki bo można w dobrych cenach kupić kocyki.
Aha i po praniu nie straciły swojej miękkości.

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
Przychodzę się pochwalić, że małż zdał teorię na prawko
po 12 latach od zrobienia kursu... [emoji16] jakoś tak za młodu szybko się poddał i dopiero teraz w końcu się zmobilizował 🤪
jestem z niego bardzo dumna, bo ja teraz bym w życiu tej teorii nie zdała 🥴
teraz musi trochę pojeździć i będzie się zapisywać na praktyczny. szkoda, ze do tp się raczej nie wyrobi, ale ja już się śmiałam, że mam blisko to sama się zawiozę do szpitala jak coś 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, to gratki dla męża :P

Ja jakbym straciła prawko to nie wiem czy bym drugi raz zdała
Tak samo jak bym nie chciała być jedynym kierowcą w domu
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując