Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-27, 17:48   #1839
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dzień dobry, chyba przyszła jesień?! 🍂

U mnie dziś tylko 16 stopni. Chyba z tydzień temu było dwa razy tyle. Niezły spadek. Jak dla mnie OK, bo jesień i wiosna to moje ulubione pory roku, choć w sumie do kalendarzowej jesieni mamy jeszcze prawie miesiąc



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jak nastroje przed wrześniem? Ja nadal nie wiem, czy moja córka normalnie pójdzie do zerówki. Zostały 3 dni robocze, może się coś wyklaruje...

Córka nie może się doczekać powrotu do szkoły; mam nadzieję, że się nie rozczaruje i że nie zamkną ponownie szkół.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie powiem , jesień, tę wczesną, uwielbiam. Za kolory, niskie światło, pierwsze rozgrzewające herbaty i moje ukochane botki i ramoneski albo płaszcze. A Wy jak sobie umilacie koniec lata?
Ja jeszcze dodam od siebie, że lubię jesień za umiarkowaną temperaturę. Najlepiej się czuję, gdy nie jest mi ani gorąco ani zimno.



Końcówkę lata umiliłam sobie zakupami AGD Przedwczoraj przyjechała moja nowa pralka i zmywarka Już je wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona





Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
U mnie niebawem wjedzie na pewno jakiś syrop smakowy do kawy, może Pumpkin Spice. 🎃Znacie jakieś bezcukrowe gotowce czy nie pijecie takich wynalazków?
Nie znam i nie używam żadnych smakowych syropów ani przypraw do kawy/herbaty; niestety nic nie podpowiem.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując