Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 56
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-31, 13:24   #2016
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie miałam usg. U mojego lekarza ciężko coś wywalczyć. Byłam u innego to nie chciał się podjąć. Mam endoproteze kolana. Ból jest taki, że nie mogę obciążyć w pełni nogi. O wchodzeniu po schodach nie ma mowy. Wszystko doprowadziło do tego, że żałuję operacji. A minęło 4 lata. Jestem mniej sprawna niż kiedyś. A nie taki był cel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja usg robiłam prywatnie, na NFZ nikt mi nie chciał wypisać. Tylko jakbyś się zdecydowała na badanie to koniecznie znajdź kogoś kto specjalizuje się w usg stawów a najlepiej kolan. Ja poszłam do takiej babeczki, powiedziałam tylko że boli mnie kolano a ona od razu znalazła przyczynę bólu w badaniu. Wcześniej byłam na rezonansie u jakiegoś profesora który twierdził że nic mi nie jest i sobie wmawiam [emoji35]
Skąd jesteś? Moglabym Ci polecić fajnego ortopedę tylko on przyjmuje w zachodniopomorskim i nie wiem czy to nie za daleko dla Ciebie.
Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Czy ma ktos meble z Bodzio? Dokładnie chodzi o łóżko. Jak z jakością?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ciocia ma łóżko z podnoszonym materacem (ze skrzynią pod spodem). Bardzo sobie chwali i jak szukałam łóżka to sprawdzałam ofertę Bodzio. Ich modele średnio mi pasowały wizualnie i wymiarowo, ale ostatecznie zniechęciło mnie to że musiałam kupić łóżko koniecznie w zestawie z materacem. Mieli kiepski wybór materacy i do tego bardzo drogich jak na ich jakość. Może teraz coś się zmieniło, ja szukałam łóżka jakieś 3 lata temu.

Edytowane przez lightangel
Czas edycji: 2020-08-31 o 13:30
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując