Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-02, 13:17   #2929
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To jest jeszcze coś innego, bo tam było faktycznie pytanie o to, kogo mogłabyś zagrać, ale inne było o feminine archetypes jako The Lover, The Mother, The Hunter, itd. I to faktycznie jest jakiś kolejny test. Nawet go wypełniłam, ale nie do końca się zgadzać, zresztą wypełniłam na szybko i chyba mój wynik nie jest zbyt wiarygodny, bo dużo opcji wybrałam po środku, że ani na nie, ani na tak, co zawsze zaburza wynik tego typu testów.
Z tego, co pamiętam, to był jakiś długi psychotest. Nie pamiętam, co mi wyszło :P
Jak chodzi o kociaki, to rzeczywiście strasznie jest z takimi maluchami, które same nie jedzą. Niektóre nie kumaj a nawet, że można jeść butelki i trzeba je "nauczyć".

Trochę się martwię kocurkiem, bo przez 2 dni tylko odrobinkę karmy skubnął (stres, strach). Za to malutka kociczka je chyba więcej niż mój 6 letni Hellsing :O Chyba ile bym nie dała, tyle zje.

Jadła już pierwszego dnia, ale z nią jest taka sprawa, że przez conajmniej 2 dni nic nie jadła.

Kotka okociła się w starym, zrujnowanym warzywniaku pomiędzy sufitem, a dachem. W suficie była dziura i malutka spadła (jak ją trochę poznałam, to nie dziwię się - ciągle gdzieś włazi, wskakuje).

I tak przez 2 dni szukaliśmy właścicieli tej budki, a kot przez 2 dni darł się ze środka. A potem trzeba go było znaleźć i złapać
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora