Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-04, 17:15   #2314
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Nowi mutanci (2020) - jeden z najgorszych filmów jakie ostatnio widziałam. Postacie to czyste cringowe archetypy z kartonu po mleku z Biedry, zero interakcji pomiędzy nimi, okropne efekty specjalne, a sceny mające straszyć budziły we mnie jedynie politowanie. I to jest kolejny film z gatunku superhero, który musi kończyć się wielką rozpierduchą i nawalanką z potworem CGI, obiecywano coś innego, mniejszy film, a skończyło się jak zwykle. Odradzam, nawet niezłym aktorom nie udało się pociągnąć tego beznadziejnego scenariusza, niektórzy grają w bardzo przesadzony i męczący sposób (Taylor-Joy), inni są po prostu ok, do zapomnienia, a same postacie kompletnie się nie rozwijają, nie rozumiem po co powstał ten film szczerze mówiąc

Polowanie (2020) - bardzo średnio, a szkoda, bo był ogromny potencjał na przyjemny popcorniak. Chociaż początek był niezły, ale im dalej to niby dużo akcji, ale jednak ostatecznie wszystko wyszło jak bardzo biedacki Tarantino kręcony na kolanie, a sam film zupełnie nie jest tym, czym go reklamowano. Do obejrzenia i zapomnienia, jak już to polecam zobaczyć dla świetnej Betty Gilpin, ostatnie 15 min też jest niezłe


Widziałam film nie jest zły choć środek filmu przewidywalny.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując