Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-07, 12:06   #4807
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
netya, miałam na myśli odejście na emeryturę. Najlepsze w tym wszystkim to że kompletnie tej osoby nie znam, a po prostu splotem okoliczności znalazłam się w ich dziale.
I jeszcze to 'jak nie chcesz to nie musisz, ale składamy się po ...'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, potem dokminiłam o co może chodzić

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
U nas pomiary są automatyczne przy wejściu, do tego jak nie mam maski na nosie to skubana maszyna nie chce wpuścić do pracy
Łoo nieźle z tymi pomiarami itp., dodatkowy stres hah.
Co do pracy i godzin - wiadomo, że jak się nie ma w czym wybierać to dobre i to albo jak ktoś jak Ty jakąś tam ścieżkę zawodową obrał i chce dalej iść w tym kierunku

Nigdy na typową zmianówkę nie pracowałam, ale tydzień na tydzień nie wydaje mi się takim dramatem, (choć dla mnie zmiany odpadają i tak z racji życia prywatnego hehe ; na 6 do pracy to koszmar, na popołudnie = zero życia, na nocki też średnio, szczególnie przy piątku). Gorzej jak w ciągu tygodnia są różne zmiany jak np. w odzieżówce bywa, to kompletnie rozwala system życia i wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Pieniądze nie pozwalajace na normalne życie a jedynie przetrwanie z kalkulatorem w ręku, mozliwość symbolicznej podwyżki po 5 latach stażu. Ale moze nie zawsze idzie sie do pracy dla pieniędzy, tak sobie powtarzam jakby mnie zechcieli wziąć.
No to trzymam kciuki! Z kasą wszystko zależy jaka to praca i co ktoś planuje, czasem lepiej mieć mniej a fajną pracę itp itd.

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Niewiele się zastanawiając wysłałam CV i... po dosłownie 20 minutach otwarli moje CV i mam status rozpatrywane. I to w niedziele! Ale się cieszę.
[B]
Trzymam

Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Dla mnie objawem luksusu jest posiadanie 8 bitowego komputera typu Atari, Spectrum, Commodore, bo należę do wielbicieli retro sprzętu .
Ciekawy dokument teraz jest o grach i o starych sprzętach na Netflixie Zaczęłam oglądać i fajne, dla mnie tym ciekawsze że nie miałam nigdy aż tak starego komputera.

W ogóle za bardzo nie rozumiem o co chodzi ze szpanowaniem Co my mamy po 12 lat czy co

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Ale teraz jedna odchodzi i składka, ktoś ma wesele - składka. Porażka!!
Współczucia. W ogóle nie kumam takich składek, jak na wesele Generalnie no nie wiem jakie masz osoby itp w pracy, ale ja bym się nie składała ;p

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88122108]dzisiaj dostałam taką subtelną informację od szefowej, że od października nie będę pracować. Mam jak najszybciej skończyć to, co mam robić i spadać na urlop.[/QUOTE]

Przykro :/ to była jakaś fajna praca?
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora