Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-10, 11:06   #3741
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Wykrzyknik123 Pokaż wiadomość
Ja też teraz dostałam od doktora skierowania na badania HLA C, KIR, ALLO-MRL i test cytotoksyczny. Umówiłam się akurat do gynocentrum chyba na 12.11. Ale akurat mi to pasuje bo muszą odłożyć kasę na te badania. Martwi mnie coś innego. Czy często doktor idzie tym samym schematem? Jak czytam tutaj to też nagle u mnie zmienił lammete z 2 x 2 na 3 x3. Też zmienił progesteron utrogestan na cyclogest. No i teraz Te samiutkie badania... oczywiście jeśli schemat działa to ok. Ale ja się u niego lecze już prawie rok i póki co portfel już coraz cieńszy...
Jeśli chodzi o te badania to on je zleca w zależności od innych wyników, jak nic innego nie wychodzi.
Lamette dr zmienia w zależności od tego jak się reaguje na stymulację, ja przy 2x2 miałam po 1 pęchrzyku i teraz brałam 2x3 i mam dużo więcje.
Natomiast luteina, utrogestan, cyclogest to jest to samo. Tylko, że każdy w innych dawkach a cyclogest dopiero niedawno został wprowadzony do obrotu i chyba jest najwygodniejszy w stosowaniu, dlatego on go przepisuje (tak bardzo nie wycieka).
szkala jest offline Zgłoś do moderatora