Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki macie Styl Życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-13, 16:17   #7
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Tak ogolnie to nic wielkiego. Nie mam jakiejs wielkiej grupy znajomych zeby ciagle gdzies wychodzic a wiadomo ze kolezanki tez maja swoje zycie i nie zawsze maja czas. Czasem w weekend leniuchuje, czasem wybieram sie gdzies z chlopakiem, czasem wlasnie z kolezanka jezeli jest czas. Do klubow i na imprezy rzadko chodze, tak jak mowie male grono znajomych i srednio lubia imprezy ja w sumie tez srednio. Bardzo lubie gory teraz wlasnie mam urlop i jestem z chlopakiem w Szklarskiej Porebie pogoda ladna cieplo ale na szczescie jeszcze nie goraco 23 stopnie i slonce. W dzien w krotkim rekawie i okularach przeciwslonecznych i czapce z daszkiem. Moglabym podrozowac czesciej gdybym miala mozliwosc Bardzo lubie gory i te widoki mimo slabej kondycji. Lubie tez czytac ksiazki glownie kryminaly, thrillery, sluchac podcastow kryminalnych, sluchac muzyki (chyba prawie jak kazdy), spacerowac, czasem pojezdzic na rowerze.
Odzywiam sie slabo duzo gotowych i slodyczy co staram sie powoli zmieniac (choc nie na wyjezdzie bo tutaj jednak jemy w knajpach wiadomo jak to jest i slodycze tez wchodza ale tak na co dzien zamierzam to zmienic). Chcialabym tez wlasnie wiecej sie ruszyc, zrzucic spora nadwage i poprawic kondycje.

Lubie tez kino, muzeum ogolnie zwiedzanie.
Co do dbania o siebie to jak wyzej pisalam srednio zaniedbalam i jednak spora nadwaga u mnie. Co do pielegnacji to brak mi systematycznosci. Chce nad tym popracowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-09-13 o 16:21
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując