Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki macie Styl Życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-14, 06:48   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?

W soboty najpierw śniadanie z mężem, potem długa kawka w kuchni przy radio, wizażu, z książka.
Potem zalezy głównie od tego jaka pogoda albo czy ktoś nie przyjdzie w gości albo ja do kogoś , albo zakupy na tydzień, sprzątanie, albo na plaże, spacer.
Obiad jadamy późno , koło 16, w weekendy czasem nawet sporo później i wychodzi obiado-kolacja.
Wieczorem to już kanaping, książka, Netflix, kot, szydełko.
Albo teraz jak nie chodzę na fitnes do klubu, to trening i potem kanaping.


Niedziela zaczyna się jak sobota,
I w czasach bez zarazy leciałam na 9.30 na trening do klubu, miałam przerwę godzinna po pierwszym i szlam na kawę i ciastko do kawiarni i wracałam na półtora godziny jogi.
Teraz jak ładna pogoda chodzimy na długie spacery, albo ćwiczę w domu, a potem j.w.



Co robicie zwykle wieczorami?

Ćwiczę w tygodniu wieczorami, 2 razy w tygodniu wiozę kota do weta na kroplówkę, trochę sprzątam, pranie włączę, czytam, słucham podcastów, buszuje po yt szukając nowych treningów i filmików tematycznych, oglądam filmy, szydełkuje, jemy kolacje, siedzę na kanapie z mężem i kotem, idę na spacer krótki.


Jak dbacie o siebie codziennie?

Ćwiczę prawie codziennie
Codziennie przynajmniej rano i wieczorem biorę prysznic.
Rano myje głowę, nakładam odżywkę na włosy.
Rano i wieczorem nakładam tonik, krem, aloes z olejkami i gliceryna na twarz, kremuje ręce kilka/naście razy dziennie, Czasem jakaś maseczkę zrobię, zimą używam balsamu lub olejku na całe ciało.
Chodzę na wizyty kontrolne do lekarzy, robię co roku cytologię, co minimum pół roku usg piersi, Przeglądy u dentysty. Teraz mam aparat to latam do dentysty co miesiąc.
Łykam wit D3 w zaleconej dawce ( mam badany jej poziom z minimum raz w roku, wiec nie w ciemno)
Czasem się wysilę i sama pomaluje paznokcie, albo pójdę do córki w łaskę i mi robi żele+hybrydy. Ale nie lubię.


Jakie macie zaintersowanie?

Czytam SF i w ogóle czytam,
Czytanie SF wymusza bycie na bieżąco z ogólnymi zagadnieniami fizyki teoretycznej, wiec coś tam przeczytam albo lepiej słucham podcastów.
interesuje mnie odżywianie człowieka oraz sport od strony teoretycznej.
Robię pledy na szydełku.



Jak sie odzywiacie?

Regularnie i chyba nienajgorzej, ale bez spiny.
Sama robię zakupy i przygotowuje posiłki które jemy. I przetwory.
Tak w sezonie na owoce i warzywa czasem spędzam całe weekendy- robiąc przetwory.


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Święty spokój lubię.

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]

Nienawidzę serdecznie poradników i kołczów, którzy mają czelność mi sugerować, ze w ogóle i niby jak ja miałabym lepiej żyć.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2020-09-14 o 06:50
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując