Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-16, 20:13   #17
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXI

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Ja daję wodę z cytryną/pomarańcza i wszystko schodzi. Piekarnik czyszczę pyroliza

Dobrze, że trochę wiało na pogrzebie, bo bym w ten upał się rozpłynęła. [emoji849]

Mam 20kg pomidorów i zrobię z nich sos do spaghetti, przecier i myślę co jeszcze.

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Smażone bym zjadła Przetarte i podsmażone z cebulką, czasem też z boczkiem plus chleb do tego. Jedno z moich lepszych dań z dzieciństwa

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;88142667]Ossoria wszystko ok, po prostu jakoś gorszy humor się mnie trzyma

Macie pomysł jak sobie poradzić z sukienkami, które prześwitują? Mam dwie fajne z wyprzedaży, ale pomimo podszewek coś tam widać Ładne są, więc myślę czy da się to jakoś uratować

Ogólnie mam wrażenie, że niedługo w sieciówkach zaczną robić rzeczy z papieru. Z roku na rok wszystko coraz cieńsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Oby szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Aż poszłam się do lustra obejrzeć, są. W policzkach też mam jak się uśmiecham.
Ja do tamtego roku byłam przekonana, że każdy je ma i to taka norma jak posiadanie nosa

Cytat:
Napisane przez Dorotxy Pokaż wiadomość
dzięki za przypomnienie o orzechach świeżych, uwielbiam
za moich wczesnych czasów mój ówczesny chłopak mi ze wsi przywoził orzechy
To dobry chłopak był
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując