Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki macie Styl Życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-20, 14:54   #19
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?

Spędzam je z facetem, chodzimy na różne imprezy, na miasto, do restauracji, wyjeżdżamy, gotujemy bardziej wymyślne dania, oczywiście Netflix/HBO/Amazon Prime (mamy wszystko [emoji16]), dość długo śpimy... Nic wielkiego.


Co robicie zwykle wieczorami?

Od razu po powrocie z pracy biorę się za zakupy, sprzątanie, gotowanie, żeby mieć z głowy, więc wieczorem zazwyczaj sobie leżę z telefonem: Wizaż, robię zakupy, Facebook, piszę z kimś, czasem wyjdę ze znajomymi, obejrzę coś ze wspólokatorką i zasnę na jej kanapie [emoji16], 1-2 razy w ciągu tygodnia roboczego nocuję u chłopaka, spędzam czas z królikami, bo wieczorem i w nocy są najbardziej aktywne. Generalnie obowiązki staram się odfajkować jak najszybciej i w dni robocze, żeby w weekend się relaksować i przyjemnie spędzać czas. Chciałabym dorzucić do codziennych zajęć naukę języka i jakąś zumbę.


Jak dbacie o siebie codziennie?

Nie robię niczego nadzwyczajnego, codziennie się kąpię oczywiście, zawsze nakładam odżywkę i olejek na włosy, zmywam makijaż dwuetapowo, potem tonik, esencja, serum, co kilka dni krem (mam bardzo tłustą skórę i nie mogę codziennie), co kilka dni balsam z tych samych powodów, raz na dwa tygodnie peeling ciała, 1-2 razy w tygodniu enzymatyczny twarzy, krem pod oczy jak nie zapomnę, gdy mam więcej czasu, to nakładam maseczki, maluję się codziennie, staram się ładnie ubierać.


Jakie macie zaintersowanie?

Historia, literatura faktu, króliki, kulinaria, muzyka metalowa; lubię czytać o typach kolorystycznych, typach sylwetek i stylizacjach, ogólnie ciuchy to moja słabość; Simsy, wkręcam się w kolorowanki.

Jak sie odzywiacie?

Nie najgorzej, ale lubię McDonald's, pizzę, sery, makarony, alkohole... Jem dużo masła, jajek - ogólnie nabiału, nie potrafię bez niego żyć. Nie słodzę, jem ciemne pieczywo, na kanapce mam zawsze dużo warzyw plus obok jeszcze jakiegoś pomidora pokrojonego, paprykę, ostatnio odkryłam kasze na śniadanie, często gotuję obiady, zupy.


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Nie wiem co lubię [emoji848] A co do zmian, to przede wszystkim chciałabym być lepiej zorganizowana i mniej rozlazła, jestem leniwa.


Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Pewnie uważasz, że Twoje życie jest nudne i bez polotu? Też tak kiedyś miałam, chciałam się zmienić, ale to bez sensu, robię to co lubię i na co mam ochotę, jest fajnie. Wiadomo, warto próbować nowych rzeczy i wyjść z domu, ale nie warto udawać kogoś kim się nie jest i wyróżniać się na siłę, to męczące i frustrujące. Właśnie leżę i oglądam Netflixa, potem będę robić z chłopem placki ziemniaczane i uj, jestem zadowolona [emoji16]
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując