Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 10:11   #3668
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wciąż sie zastanawiam co zrobić z włosami. Ostatnio cieniowanie przy twarzy bardzo e na codzień wychodzi, a do tego fryzjerka musiala miec tępe nożyczki, bo moje końcówki juz po tygodniu wyglądały źle. A teraz to już tragedia. W dodatku po lecie mis trasznie dużo wypadło, wiec nie pozostaje mi nic jak isc do fryzjera.

W internecie wszedzie piszą że idealna fryzurą dla DC jest long bob, wiec mysle o czymś takim jak na obrazku.

Co o tym myślicie?

A może spotkałyście sie z jakimiś innymi wytycznymi co do fryzury dla DC?Załącznik 7728177

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Jesli Twoje włosy nie mają tendencji do wywijania i odkształceń, to myślę, że będzie Ci bardzo ładnie w takiej fryzurze. Jeśli jednak mają takie tendencje, to będziesz się wiecznie denerwować, że się wywijają na zewnątrz i wtedy lepsza albo trochę dłuższa, albo krótsza fryzura.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora