Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks po porodzie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-27, 12:16   #130
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Seks po porodzie

Póki co skupiłam się na leczeniu i na lataniu po leki czy po lekarzach infekcja była tak nasilona,że wszystko było czerwone i ciężko było chodzić nawet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Do tego wstawanie do małej ciągle nie wyspanie,ostatnio grypa żołądkowa ja nie mam sił czasami na coś innego jeszcze,mała też potrzebuje dużo uwagi nie usiedzi nigdzie sama ciągle praktycznie na rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

W dzień jak śpi z godzinę to jest sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

A on nie wstał do niej ani razu do tego w dzień go cały czas nie ma i nie pomaga w niczym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

W ogóle ktoś z was ogarnia sam dziecko i dom? Bo chyba nie macie pojęcia jaka to ciężka praca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

No chyba,że ktoś ma dziecko co przesypia całe noce,a w dzień posiedzi na macie czy w bujaczku albo śpi pół dnia ona od urodzenia tak nie miała a budzi się w nocy wiele razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora