Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 06:29   #38
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny... czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Co jest nie tak z tym kolesiem? Bo sama nawet nie umiem tego nazwać... (Przeredagowałam, żeby oryginału nie wstawiać.)



- Szukasz czegoś na poważnie?

- Tak, dokładnie. Poważny związek to jest to czego szukam. Na początku muszę Cię zapytać, czy jesteś w stanie wziąć krótki urlop 4 razy w roku, bo bardzo lubię podróżować. Poza tym chcę tylko uczciwości, lojalności i radości z bycia razem. Zależy mi na tym, aby być drużyną. Jeżeli dla dziewczyny to też będzie ważne, to mogę znieść dużo. Chcę kobiety, której mogę wysłać kwiaty co tydzień, zaprosić na noc raz w tygodniu (bardzo ważne jest dla mnie to, żeby nie używać telefonu na randce), zawsze wysyłam co miesiąc dziewczynę na masaż i paznokcie. Wierzę, że bycie dżentelmenem jest ważne i że kobiety zasługują na to, aby traktować je jak królowe. Otwieram drzwi, daję moją bluzę, gdy jest zimno i każdego dnia mówię jaka jest piękna. Chcę, żeby kobieta siedziała w samochodzie dopóki nie otworzę jej drzwi i chcę, żeby czekała na mnie przed wejściem do samochodu, ale gdy o tym zapomnę może sama sobie otworzyć.

- Dlaczego chcesz wysyłać swoją dziewczynę na paznokcie? Myślałam, że to nasza sprawa czy pójdziemy na paznokcie, czy nie...

- Nie... to jest jego sprawa także! Szczególnie, że dziewczyna używa tych paznokci potem do tego, aby drapać swojego chłopaka po głowie czy brodzie!

-- A jeżeli ona nie chce mieć zrobionych paznokci?

- Zaakceptuję to! Chcę traktować swoją kobietę jak królową. Jeżeli ona jest szczęśliwa, uczciwa i lojalna, traktuje mnie jak KRÓLA, dbamy razem o związek jako drużyna to wtedy małe problemy się nie liczą. Myślę, że liczą się czyny, nie słowa. Rozmowa nie jest moją mocną stroną. Miałem kobiety, które mówiły dużo pięknych słów, ale nie pokrywało się to z ich czynami.

MOJE BYŁE mogą Ci powiedzieć jak dobrze je traktowałem. Po związku ze mną ich standardy zostały podwyższone i już nigdy więcej nie będą umawiać się z dupkami.



KTÓRA CHCE BYĆ KRÓLOWĄ??? [emoji23][emoji23][emoji23]
Strasznie to jest takie przeteoretyzowane. Ma już w głowie cały schemat gotowej relacji i szuka dziewczyny, którą może w nim zamknąć. Grafik na kwiaty, paznokcie, urlop. Do tego jakieś lekkie sugestie na sponsoring. [emoji15]
Do mnie kiedyś otwarcie jakiś facet rzucił ofertą sponsoringu, ale to chociaż było szczere i od razu wiedziałam o co mu chodzi. Też przedstawił warunki relacji na start. [emoji2]
Temu Twojemu coś się chyba pomieszało. Jakby pomyliły mu się relacje międzyludzkie z biznesem. Konkretna umowa, osobna kartka na każdą sferę życia, ba, nawet rekomendacje od poprzednich klientów. [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora