Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrokawalerki.
Wątek: Mikrokawalerki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-02, 08:09   #291
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mikrokawalerki.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Na tej samej zasadzie nie każdego będzie stać na kredyt i własne mieszkanie, a tego Monia, a zwłaszcza jej chłopak, zdaje się nie rozumieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I o to chodzi Dlatego pisalam, ze moze lepiej by się czuła w mniejszym miescie, gdzie jej pensja wystarczy na więcej. Nikt nie pcha Moni nagle niewiadomo gdzie, szukamy racjonalnych rozwiązań.

A nawiasem mówiąc nie jestem na wysokim stanowisku, gdybym byla bardziej nastawiona na "karierę" to bym teraz pewnie zarabiała 2x tyle, nie jestem, ale radzę sobie, mam perspektywy. Brnę powoli do przodu w swoim tempie. I dobrze mi się żyje.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88176269]Tak, według Ciebie nie będzie ich stać. Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może żyć inaczej niż Ty. Np. nie wydawać milionów na samochód i jego utrzymanie albo nie jeździć co roku na wczasy na Malediwach. Może jak zacisną pasa to będzie ich stać. Do tego mają rodziny, które pewnie im pomogą jakby niedajbuk coś złego się wydarzyło. Pod mostem raczej nie skończą. Z opowiadań Moni domniemam, że ma fajnego tatę, który ją kocha i u którego znajdzie ewentualnie to miejsce na podłodze przy ciepłym kaloryferze. Nie popadajmy w paranoję.
Ale zaraz jest na wizażu "ale co to za życie, to nie życie, to wegetacja" jakby tylko hajs i sprawy materialne się liczyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
o jakich Malediwach mówisz przy zarobkach 2k na rękę? zarobki 2k na rękę sugerują, że nie stać cię na kredyt hipoteczny
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora