Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odeszłam od męża i zżera mnie zazdrość w nowym związku.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-02, 08:43   #591
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Odeszłam od męża i zżera mnie zazdrość w nowym związku.

Cytat:
Napisane przez AsteriK Pokaż wiadomość
Gdy zaszlam w ciaze to moj ex cieszyl sie bardzo mimo ,ze nieplanowane bylo. Bylismy razem troche ponad rok ...
Wiec nie ma reguly ,ze jak facet chce dziecko szybko to juz jakis nienormalny .
Moj kuzyn poznal dziewczyne z malutkim dzieckiem i po 3 miesiacach znajomosci wzieli slub i sa juz bardzo dlugo razem .
Tak jak piszesz ,to trzeba przezyc inaczej nie zrozumiesz ,ze niektorzy Ludzie tak sie dopasowuja fizycznie,emocjonalnie tak bardzo zaiskrzy ,ze sa pewni i nie musza czekac x lat na to by sie okreslic.
Wyszlam za maz bo ciaza ale w sumie i chcialam ale dopiero z nowym partnerem poczulam co to znaczy kochac ,pozadac no to trzeba przezyc nie da sie opisac.Staralam sie opisac ale tutaj sie nie da bo czepiaja sie slow.Napisalam ,ze stracilam glowe dla Jego oczu to sie zaczelo..a tu nie chodzi ,ze wow ladne oczy zabojcze spojrzenie a ja jak malolata polecialam.Tu chodzi o caloksztalt doznan i dopasowania. Przystojnych facetow z pieknymi oczami,usmiechem jest pelno w kolo . Napisze,ze ma seksowny glos i gdy wymienia moje imie czy to przez telefon czy w lozku doprowadza mnie do szalu to zaczna sie docinki ,ze jak nastolatka sie zachowuje a to poprostu trzeba przezyc ,musi zadzialac ten klik miedzy dwojga ludzmi ... a tu tego nie rozumieja jakby sie wszystcy wczoraj urodzili no nie wiem wszystko jest dla nich czarne lub biala
Pozdrawiam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy w ogóle liczysz ze zdaniem nowego partnera? Dlaczego z nim nie porozmawiasz? Nie podejmuj decyzji sama, bo do chęci / niechęci dziecka potrzebne są dwa głosy. Ludzie tutaj radzą ci, żebyś z nim przedyskutowała temat, ale nie, unikasz, boisz się go jak ognia. Nie przeciągaj tego, bo nie tędy droga. Weź się w garść i mu o wszystkim powiedz.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora