Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Maj 2021.
Wątek: Mamy Maj 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-05, 08:42   #755
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Mamy Maj 2021 [emoji177]

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
Dzieki za wszystkie odpowiedzi [emoji16] potwierdzam od siebie, ze tatusiom do gabinetu wchodzic nie wolno, szkoda... Ale tz siedzial pod drzwiami. Jestem ciekawa jak bedzie kiedy bedziemy rodzic, czy mezowie beda mogli nas juz odwiedzac... Kupa czasu do tego



Na usg wszystko ok, serduszko ladnie bije, tp z usg to 22maja, a wg tego dr z om 15ego, straszne rozbierznosci (gin obliczyl mi z om 20ego &#129327. Jak by nie bylo, raczej bankowo bedzie wczesniej ze wzgledu na przepukline.



Wymioty nadal mnie mecza ale znalazlam jeden malo zabawny sposob - zamykam sie w ciemnym pokoju i tylko leze z zamknietymi oczami. Nie ogladam juz nawet tv, ewentualnie slucham. Niestety skutkuje to tym, ze zasypiam = w nocy spie mniej, budze sie (i id razu wymiotuje) przed 5ta... Czuje sie zupelnie wylaczona z zycia....



Poczwarkah czy mysmy sie kiedys w podobnych okolicznosciach nie spotkaly tu na wizazu? [emoji57]
Lo matko, jak ja Ci współczuję.. [emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez malwa_tralala Pokaż wiadomość
Cześć!
Witam się, choć... trochę niepewnie...podczytywałam już Was
Termin wychodzi mi na 31 maja, więc 6 tydzień.


Mam już za sobą kilka wizyt u ginekologa. To moja kolejna ciąża, od samiuśkiego początku wymiotuję, krwawię, plamię... Za każdym razem scenariusz podobny, póki co tylko jeden raz skończyło się w terminie

Mam nadzieję, że i tym razem się uda... Biorę leki, jestem na zwolnieniu - po zrobieniu bety zaczęłam krwawić...


Jestem pełna obaw, ale liczę, że będę mogła porozmawiać z Wami i wspólnie dotrwamy do maja
Mocne kciuki, w końcu muszą przyjść słoneczne dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując