Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-08, 11:19   #4010
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Hej, nie sądziłam, że kiedykolwiek zawitam na ten wątek, bo zawsze byłam takim rzeczom przeciwna (oczywiście we własnej sypialni, a nie ogólnie ), ale od kilku miesięcy mam innego partnera i jakoś tak wiele rzeczy teraz "przechodzi" ostatnio zauważyłam, że partner po raz kolejny próbował się do mnie dobrać "od innej strony" (rzucenie lekkim tekstem, pytanie w trakcie seksu etc), ale uznałam, że bez przygotowania nie ma opcji. Czy zabawki (np. korki) mogą mi pomóc się trochę rozluźnić, ogarnąć? Kwestie higieniczne też mnie trochę martwią :/ ale mój partner też zdaje sobie sprawę, jak działa biologia no i co najlepsze chciałby spróbować w obie strony [emoji16][emoji16] macie jakieś rady dla osoby kompletnie niedoświadczonej w tym temacie? Od czego zacząć, skąd kupić bezpieczne zabawki, czego unikać? [emoji120]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Najlepiej jak byś na początek kupiła sobie jakiś miały korek średnicą zbliżony do członka. Poćwicz może najpierw sama, to później będzie łatwiej i oczywiście z dużym nawilżeniem, bo inaczej nie da rady. Pamiętam jak na początku mojego pierwszego seksu rozciąganie trwało wieczność. Ale wtedy nie miałam korka. Nie ukrywam też , że przez dużo czasu podczas tego seksu nie czułam przyjemności, tylko uczucie jak bym miała za chwilę (za przeproszeniem się zes*ać). To uczucie towarzyszło mi przez kilka lat uprawiania sporadycznego analu, bo cały czas liczyłam, (po opowieściach tutaj innych wizażanek), że to uczucie minie. Na szczęście minęło i teraz anal jest u nas dosyć często, rozciąganie też idzie coraz lepiej, więc ja ogólnie polecam.
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując