Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randka
Wątek: Randka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-19, 15:32   #10
Anna Mech
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 51
Dot.: Randka

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jezeli tak bardzo chcesz isc, to przelamac sie i napisac chlopakowi wczesniej, ze chcesz go poznac, ale jestes bardzo niesmiala, wiec moze byc sztywnawo przez jakis czas, bo musisz sie "oswoic". Taka jestes, to nic zlego. Z doswiadczenia powiem - to naprawde pomaga. Jezeli poinformujesz te druga osobe, to sciagasz z siebie czesc presji. No i z tej drugiej osoby tez, bo nie bedzie traktowala Twojego spiecia jako "ona mnie nie lubi". Ja sie nigdy nie spotkalam ze zla reakcja na mowienie wprost, ze jestem niesmiala, wrecz przeciwnie - zawsze okazywali zrozumienie i dawali mi czas na wyjscie ze skorupy.

Jezeli chlopak do Ciebie napisal i zaprosil na spotkanie, to znaczy, ze Cie lubi i chce Cie poznac. W kazdej relacji musisz sie podobac taka, jaka jestes i nie ma sensu udawac, ze jestes kims innym.

Druga rzecz - dlaczego dokladnie mialas problem z nim pisac? Tak jak ktos wczesniej pisal - mozesz zadawac duzo pytan, szczegolnie jezeli chlopak ma jakies hobby.
W sensie tu już nawet nie chodzi o to że ja nie umiem pisać. Jak pisałam z innymi chłopakami na których mi nie zależało zbytnio to pisałam na luzie i ,, dobrze" ale teraz piszę obecnie z tamtym i on mi się podoba i ja mam z nim tematy do gadania tylko ja po prostu boje się odpisać sama bo boje się że napiszę coś głupiego i właśnie tu leży problem. Nie wiem czy mnie zrozumiałyscie ale no[emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anna Mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując