Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakochałam się w aseksualnym chłopaku.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 19:38   #58
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Zakochałam się w aseksualnym chłopaku.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po prostu dziewczyna niech będzie ostrożna. Dla niektórych to och ach jaki szybko szczery, a dla mnie prędkość tak poważnego wyznania nieco zbyt prędka.
A dla mnie wcale, na taką szczerość nie jest łatwo się zdobyć. Dziewczyna przynajmniej wie na czym stoi i to teraz może zdecydować czy chce postrzegać tego chłopaka jako potencjalnego przyszłego partnera czy tylko jako swojego kolegę i nic więcej.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88225857]Jakoś aseksualni nie są aż tak prześladowani. Poza tym łatwiej znaleźć dziewczynę, wcisnąć jej kit o aseksualnosci i mieć związek jako przykrywkę, przecież dziewczyna nie będzie latać i o tej aseksualnosci opowiadać.
Nie mówię, że na pewno tak jest, ale dziwi mnie to wasze przekonanie "dlaczego miałby kłamać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No i co w związku z tym? Czasem nie warto dopatrywać się podtekstów. Dla zdrowego człowieka aseksualność to wystarczający powód by się w to nie pchać.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując