Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak układa się wasze życie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 07:39   #8
BooksLovepk05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak układa się wasze życie?

Cytat:
Napisane przez MmeMechante Pokaż wiadomość
Cześć,

Szukam bratnich dusz, albo jak kto woli chcę poznać wasze zdanie, szczególnie tych, które mają już 25+
Czy Wy też będąc młodymi, niedoświadczonymi dziewczynami inaczej sobie wyobrażałyście waszą przyszłość, a życie brutalnie zweryfikowało plany?
Życie to nie bajka jak mawiała moja ciotka, ale nie spodziewałam się, że w zasadniczych kwestiach tak mocno będzie odbiegać od normalności :P
A takie miałam plany, wyjazd na kilka dobrych lat za granicę, pewnie jakiś mąż, a jeśli nie to przynajmniej poważny związek do 30tki...
Mam 29 lat i nic z tego się nie spełniło, do tej pory nie udało mi się nawet poznać nikogo konkretnego i do tej pory wszystkie próby kończyły się fiaskiem, czasem myślę, że lepiej było nie próbować
Mam 26 lat. Wybrałam sobie dość ciężką drogę zawodową, wiedziałam, że nie będzie tu łatwo, ale poszłam mimo wszystko na studia o których zawsze marzyłam. Mam fajną pracę z przyjemną atmosferą (co w tej branży jest dosyć rzadkie). Planuję kontynuować wkrótce swoją drogę, a jeśli to mi się nie uda zacząć kolejne studia lub podyplomówkę. Jestem w związku w którym dzieje się raz lepiej raz gorzej, ale pomimo przeciwstawnych charakterów kochamy się i planujemy razem przyszłość, choć z niczym się nie spieszymy. Uważam, że wszystko w swoim czasie.
BooksLovepk05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując