Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-23, 19:03   #1061
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Aborcja- wątek zbiorczy. Część 3

Cytat:
Napisane przez madziamach Pokaż wiadomość
Mylisz się z tego co wiem, bo tutaj większość jest za aborcją na życzenie właśnie.Skąd masz info,że nikt tutaj nie jest za aborcją na życzenie?
A co to ma do rzeczy?

Naprawdę osoby z pro-life są takie ograniczone, że nie rozumieją, że donoszenie ciężko chorego dziecka jest niehumanitarne? I to nie tylko dla matki, bo już nie mam żadnych wątpliwości, że w tym kraju ktokolwiek z ruchu pro-life myśli o kobietach, bo wszyscy to mają w miejscu, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. Ci ludzie nawet nie myślą o tych chorych dzieciach i ich cierpieniu, bo sobie coś ubzdurali. Nawet religia nie jest usprawiedliwieniem dla takiego zadawania cierpienia matce i dziecku, ponieważ w Biblii no to nie ma nic na temat tego, że aborcja jest niemoralna. A więc taka decyzja nie ma żadnego poparcia w religii, prawie (taaaa, Konstytucja) i medycynie. No w niczym, bo po prostu stado głąbów sobie coś postanowiło i stosujcie się do tego wszyscy.

I tak, pod kątem chłodnego spojrzenia bardziej rozumiem donoszenie ciąży ze zdrowym dzieckiem z gwałtu, ale bestialstwem jest zmuszanie do tego kogoś; to rzeczywiście jest heroizm ze strony kobiety. A donoszenie ciąży, w której dziecko umrze zaraz po porodzie? No dla mnie to ma jedną nazwę - sadyzm.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-10-23 o 19:04
sublips jest offline Zgłoś do moderatora