Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-03, 20:52   #69
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Wiem, że obecnie nie jest dobry czas na zmianę pracy, ale uważam, że. jestem młoda i warto zaryzykować.

Tym bardziej, że udało mi się przejść trudną rekrutacje i zaproponowali fajne pieniądze.

Ryzykuje i idę do nowego miejsca, teraz kwestia czy od 1 grudnia czy od 1 stycznia.
Daja fajne benefity: dodatek żywieniony, ubezpieczenie, mulisport lub dodatek na wakacje, angielski, luxmed

Szczerze mówiąc ja chyba bardziej bałabym się zmieniać właśnie teraz, ale ogólnie uważam, że masz rację. Dobrze radzące sobie firmy i ogólnie stabilne poszukują pracowników ciągle - i myślę, że do takiej trafiłaś. Gratuluję!


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ale zazdroszczę, super. Też bym zaryzykowała i poszła. [emoji16]



Dzięki za pocieszenie. Coraz częściej tak myślę. [emoji29]
Szukam w księgowości, jako księgowa, ale wysyłam też CV na asystentów i pomoc i na jakieś stanowiska administracyjne i nic, kompletnie. Raz jedna firma się odezwała, byłyśmy umówione na rozmowę online i olali temat, nawet nie odwołali rozmowy. Porażka.
Ale może robię błąd, że wysyłam CV w większości na rekrutacje zdalne, bo nie mieszkam teraz na miejscu, więc w dobie korony myślałam, że większość firm rekrutuje zdalnie, ale już sama nie wiem.
A szukam w Warszawie, bo chcę wrócić do Warszawy, ale na dobrą sprawę gdyby mi się trafiła oferta pracy w innym dużym mieście to jestem otwarta, bo nic mnie nie trzyma, przeprowadzę się za pracą prawie wszędzie, ale co z tego, jak nikt mnie nie chce. [emoji849][emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wg mnie powinnaś wysyłac na każde ogłoszenie, które Ci się podoba, nawet jak nie ma informacji o rekrutacji zdalnej, bo często firmy tego nie zaznaczają (szukałam pracy od lutego/marca, tak poważnie od lata i moja firma nie miała informacji o rekrutacji zdalnej).
Druga kwestia jest taka - jak ktoś do Ciebie dzwoni to możesz uczciwie powiedzieć o swojej sytuacji, z tym jednak, że powiedzieć o planowanej przeprowadzce, np znalezionym mieszkaniu do życia (wiadomo, trochę podkoloryzować, że masz już plan na życie i ta firma jest jednym z nich). Możesz zapytać, w jakiej formie ma być rekrutacja, jeśli jest nadal osobista, to czy mogą zaproponować w ramach wyjątku zdalną, gdzie po jakiejś wstępnej selekcji mogłabyś być na kolejnym etapie osobiście. Ja bym tak zrobiła.


Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
Gypsy, jak na pielęgniarstwo 3500 to jest "super" pensja [emoji38] mi po studiach mgr zaproponowano w dpsie 2200 na rękę teraz zarabiam 2400 gdzie indziej ale codziennie łykam tabletki na uspokojenie przed i w trakcie pracy.

Cieszę się że znalazłaś fajna prace! Powodzenia [emoji177]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz, tylko ta kobieta to pracuje 30kilka lat na stanowisku. Dla mnie zarobki masakra, chociaż tak, wiem, ile się w tym kraju średnio zarabia. Zwyczajnie jest mi jej szkoda.
Dziękuję.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując