Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-04, 10:50   #71
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Wiem, że obecnie nie jest dobry czas na zmianę pracy, ale uważam, że. jestem młoda i warto zaryzykować.

Tym bardziej, że udało mi się przejść trudną rekrutacje i zaproponowali fajne pieniądze.

Ryzykuje i idę do nowego miejsca, teraz kwestia czy od 1 grudnia czy od 1 stycznia.
Daja fajne benefity: dodatek żywieniony, ubezpieczenie, mulisport lub dodatek na wakacje, angielski, luxmed
Gratulacje
U mnie względnie spokojnie, przeglądam oferty pracy, ale nie ma nic dla mnie. Powoli przyzwyczajam się, że na pewno przezimuję w obecnej pracy. Zobaczę tez jak sytuacja będzie wyglądała dalej, w sumie to nawet zaczęłam powoli rozważać czy nie zostać tu na dłużej. Zobaczę też jaka wypłata mi wpłynie teraz - miałam dwa tygodnie nocek plus jedną sobotę. Jeżeli będą to rozsądne pieniądze to będę miała nad czym myśleć. Z drugiej strony - skończyło się traktowanie mnie jak intruza i wyśmiewanie, czepianie się o wszystko; w końcu jak to powiedziała mi koleżanka "swoje przeszłam na początku"
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując