Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki macie Styl Życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-08, 14:52   #28
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Fajny wątek, ciekawie było poczytać wasze wypowiedzi Jeśli chodzi o mnie:


Co robicie w weekendy?

Na szczęście nie muszę sobie zaprzątać głowy sprzątaniem itp. Tak więc jeśli chodzi o weekendy w zależności od sytuacji wygląda to tak: uczelnia(obecnie online)/wyjazdy, wycieczki (zagraniczne lub w kraju)/na miejscu- wtedy jakieś wypady do restauracji, spacery, rower itp. z mężem/wyjazd do rodzinnej miejscowości


Co robicie zwykle wieczorami?

Wydaję mi się, że mogłabym lepiej wykorzystywać swój czas . Tymczasem przeważnie zalegam na kanapie, oglądam TV/ siedzę na telefonie. Przygotowuję coś do pracy na następny dzień, czasem oglądam jakiś webinar, który mnie interesuję. Załatwiam jakieś sprawy typu zakupy, poczta, wypad do galerii handlowej itp.


Jak dbacie o siebie codziennie?
Codziennie myję włosy, stosuję kremy na dzien i na noc, regularne wizyty u kosmetyczki i fryzjera.

Jakie macie zaintersowanie?
Podroże zwiedzanie ciekawych miejsc, ciuchy, kryminały, thillery, psychologia.

Jak sie odzywiacie?

Tutaj wiele do poprawy, generalnie codziennie staram się zjadać obiad, jem poro warzyw, nie jesc zbyt wiele przetworzonego jedzenia, ale roznie bywa .

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Chciałabym mieć wiecej motywacji, zeby w koncu zacząć sie ruszać, uprawiac sport. Ogolnie pokonac lenistwo, efektywniej wykorzystac czas.
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując