Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 12:35   #2930
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

O, hej Susse--> pamiętam Cię i to,ze tabletki Ci pomogły. Powiedz kochana, czy miałaś odrost po tabletkach i wreszcie, jakie to były tabletki. Ja niestety się do tabletek powoli przymierzam. Moje włosy to jednak niedobór hormonów.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku! Jakiś czas temu zdecydowałam się odstawić tabletki antykoncepcyjne. Około 1,5 miesiąca po odstawieniu włosy zaczęły bardzo mocno wypadac. Wróciłam do tabletek, ale żeby odzyskać włosy zaczęłam stosować loxon 2%. Wypadanie zahamowało się po miesiącu brania tabletek, ale teraz mam za to fazę linienia po loxonie. Czy tez to miałyście i jak długo trwała u Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Susse--> pamiętam Ciebie i to, że pomogły Ci tabletki anty.Napisz kochana, jakie brałaś i czy był po nich odrost. Ja mam niedobór hormonów, stąd problemy. Przymierzam się do antyków.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując