Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe część III (wątek porodowy) <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-16, 15:12   #1715
manuilla
Zadomowienie
 
Avatar manuilla
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy grudniowe część III (wątek porodowy)

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
No to jak dużo wód to naprawdę ma szanse [emoji8] a ile wazy mniej więcej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

A zeby było śmieszniej to ja podejrzewam swojego małego ze coś przykombinowal z ułożeniem bo dzisiaj czułam czkawkę nad pępkiem a wcześniej była ewidentnie na dole pod nim [emoji1787] ale by mi zrobił psikusa gdyby sie obrócił znowu [emoji2957]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja w trakcie ktg miałam taka zmianę dzisiaj - najpierw serce nisko pod pępkiem, potem się kazała Pani położna obrócić i serce nagle po drugiej stronie brzucha obok pępka [emoji15] ale może wkoło własnej osi się obraca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Zoe33 Pokaż wiadomość
Trzymam Dziewczyny kciuki, żeby te skurcze Wam się rozkręciły na dobre, skoro już chcecie Rozumiem, że jest Wam ciężko, że macie dosyć bo sama mam takie krótkie momenty niekomfortu, np. przy ubieraniu butów, ale tak poza tym chciałabym żeby ta ciąża trwała jak najdłużej
Czytam Wasze posty i myślę sobie, że naprawdę jestem inna bo możecie wierzyć lub nie, ale na co dzień zapominam, że jestem w ogóle w ciąży Gdyby tylko się dało, chętnie przejęłabym od Was te niechciane przez Was końcówki tego stanu żeby Wam już ulżyło, a mnie się przedłużyło

Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które mają Kinderkraft Unimo.
Jak pierzecie budkę? Wyciągacie jakoś ten pałąk z niej czy pierzecie razem? A może budki nie pierzecie wcale? W instrukcji brak info na ten temat.

Ja nie piorę..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
manuilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując