Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 11:03   #188
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Też rozważaliśmy taka opcje, ale pamiętaj, że jakby się coś stało, czyt. jednak byście się rozstali albo np. któreś z Was miało wypadek, jedno z Was zostaje samo z kredytem, drugie z niczym warto o tym pamiętać o tym już teraz, najlepsze, że w naszym przypadku to rodzice bardzo nie chcieli, żeby jedno z Nas brało na siebie tą odpowiedzialność.klaski :

My w przyszłym tygodniu oglądamy 2 mieszkania, szukamy obecnie na rynku wtórnym, zobaczymy czy coś Nam przypasuje
Wiem, teraz w sumie dużo zależy na jaki okres czasu będę mieć umowę. Jak byłam na agencji to babeczka nam odradzała, ale wydaje mi się, że teraz możemy zrobić symulację na nas dwoje - poczekam aż dostanę umowę i będziemy myśleć.
U nas rodzice no cóż - z mojej strony nie mają nic przeciwko, nawet chcą się dołożyć jakby nam brakło wkładu własnego (dodatkowo pomogą przy remoncie itd., natomiast ze względu na moją śmieciową do tej pory umowę nie naciskali, żeby kredyt był na nas oboje).Ze strony rodziców TŻ na to nie liczę - ale to długa historia.

Cytat:
Napisane przez Kayk0 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dzięki
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując