Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedziela bez zakupów - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-27, 18:07   #1399
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Wiem ale jak pracujesz i sobote i niedziele to zmeczenie pomnoz razy dwa. Moim zdaniem sobota jest wystarczajaca. No i te niedziele handlowe ale tylko od czasu do czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego praca w sobotę i niedzielę męczy dwa razy bardziej niż w dowolne dwa inne dni pod rząd? W czym weekend jest tak wyjątkowy?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie. Jezeli jednak cena za moja wolna niedziele bylaby wolna niedziela tez w hotelu to trudno zgodzilabym sie. Znalazlabym sobie zajecie i w domu i spacery tez sa dobre.
Super, Tobie wystarcza siedzenie na tyłku w domu i spacer. A miliony ludzi chcą coś zrobić ze swoim wolnym czasem i nie gapić się cały dzień w tv albo komputer. Ale nie, zamknijmy wszystko w 3 upy bo kasjerzy chcą mieć wolne więc przy okazji warto odebrać ludziom też inne możliwości spędzania czasu zgodnie z ich potrzebami.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ile osób już teraz wybiera paczkomat zamiast kuriera, bo dzięki temu nie trzeba być 24/7 w domu, kiedy jaśnie kurier zażyczy sobie przyjechać.
U mnie w pracy na 10 zamówień już w 9 klienci wybierają paczkomat. Allegro chce od przyszłego roku zmusić inpost żeby paczki były dostarczane do paczkomatów cały tydzień.

Całym sercem popieram niehandlowe środy! Środa to dzień w którym pracuję najdłużej, nie mam czasu wyskoczyć do sklepu nawet na chwilę więc mogą je wszystkie zamknąć #botakchce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując