Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedziela bez zakupów - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-27, 21:31   #1406
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 852
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Jak zawsze tylko czytam, tak teraz muszę bo się uduszę po czytaniu Moni. Od prawie 20 lat pracuję w handlu i uważam,że praca w niedziele, to zbawienie. Mam za to wolne w tygodniu, gdzie mogę: przypilnować lekcji dzieci, iść na zebranie do szkoły, mogę poświęcić ten dzień na urząd, lekarza, zakupy, kosmetyczkę ,czy fryzjera gdzie w niedzielę nie ma takiej opcji, albo po prostu odpocząć. I gdzie bym nie pracowała nigdy nie było tak, że robisz wszystkie niedziele w miesiącu ( chyba że ktoś chce). Zawsze grafik tak jest dostosowywany, żeby te dwie niedziele, czy nawet weekendy były wolne.

Monia sorry śmieszy mnie twoje zmęczenie w sklepie obuwniczym (też taki sklep zaliczyłam).Popracuj w innym pierwszym lepszym sklepie, nawet w takim małym osiedlowym spożywczaku nie sieciówce, będziesz mieć jakieś porównanie i minimum pojęcia o zmęczeniu i ciężkiej pracy. Pozdrawiam
Co czlowiek to opinia. Widzisz Ty moze masz system 8 godzinny i bez pracujacej niedzieli moglabys miec problem z wolnym w tygodniu. Ja mam system 12 godzinny wiec te wolne dni w tygodniu. Takze u mnie sytuacja jest inna i pracujaca niedziela nie jest dla mnie priorytetem. Mam chyba prawo do swoich preferencji? [emoji6] Co do sklepow to wszystko zalezy w jednym masz luz w drugim ciagle latasz choc oczywiscie wierze ze w sklepach spozywczych jest bardzo duzo pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując