Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze sposoby nauki języków obcych :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-08, 18:51   #258
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Nasze sposoby nauki języków obcych :)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które uczyły się/uczą z nauczycielem - zdarzyło wam się że nauczyciel coś wam nie przypasował, nie było "chemii" i postanowiłyście go zmienić albo kontynuować naukę samodzielnie?
Mam takie rozkminy po prawie roku nauki rosyjskiego z rodowitą Rosjanką i nie wiem na ile to problem ze mną a po prostu nam "nie pykło"
A czy ta osoba ma wykształcenie pozwalające uczyć języka rosyjskiego? Bo jeśli nie, to tak jakbyś Ty miała uczyć polskiego obcokrajowca, zakładając, że nie jesteś po polonistyce.

Osoba z danego kraju potrafi mówić w swoim języku, ale jak nie ma wykształcenia kierunkowego, to niestety, ale może być ciężko nauczyć kogoś języka jak nie ma się solidnej wiedzy o samym języku i np. uczeniu.

Z takimi osobami najlepiej wychodzą konwersacje jak już znasz język na poziomie tak przynajmniej B1/B2. Wcześniej nie ma to aż takiego znaczenia z kim masz zajęcia. Najpierw musisz nauczyć się prostego słownictwa i prostych struktur gramatycznych. Gdybyś chciała nativa na początkowy poziomie, to no właśnie, powinien to być najlepiej ktoś z wykształceniem kierunkowym.

Edytowane przez Alekto123
Czas edycji: 2020-12-09 o 10:59
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując