Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-08, 20:36   #4990
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
A u mnie libido zerowe... Także mamy najlepszy rodzaj antykoncepcji - wstrzemięźliwość [emoji23] A poważnie to cierpliwy ten mój biedny mąż ale ja już nie wiem co zrobić, żeby wróciła mi ochota, w sumie już od pierwszej ciąży mam z tym problem. Tak jakbym nagle przestała czuć się kobietą a skupiła tylko na byciu mamą... Jestem tak zmęczona i sfokusowana na dziewczynkach że seks to jest ostatnie o czym myślę, wręcz drażni mnie dotyk męża i jakiekolwiek próby [emoji17] Teraz od porodu nadal nic nie było bo dodatkowo panicznie boję się bólu po porodzie sn. Eh chyba czas poszukać seksuologa bo coś czuję że dużo siedzi w mojej głowie. A potem jeszcze ogarnąć hormony bo mam wrażenie że choć wcześniej nie miałam z tym problemów tak teraz mogło się wszystko rozjechać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak jak u mnie, jedynie co to mąż chyba też zmęczony a raczej na pewno bo raz nam nie wyszło ;-)

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
ja właśnie też nie bardzo wiem jak wrócić do npr a bardzo mi pasowało. tabletek nie chcę, gumek strasznie nie lubię :/


młoda spała dziś może godzinę w ciągu dnia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mogłam wpaść sama co znaczy skrót npr... u mnie to nie przejdzie, od razu byłabym w ciąży.

To będzie dobra noc ? ;-)
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Noo masz racje , w naszej glowie siedzi bardzo duzo.
Dla mnie np bardzo wazna po porodzie przy tym pierwszym razie byla atmosfera, wiec zadbalam o to by byly swieczki, muzyczka itp a maz zadbal o bardzo dluga gra wstepna Oooo no to ciekawa historia, ze drugie tak latwo poszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kobieto kiedy mieliście czas na to wszystko ))
akada jest offline Zgłoś do moderatora