Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-09, 09:48   #3369
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Tżówki i ExTżówki 2014 po raz szósty plotkują, wspierają się i wspólnie radują

Cytat:
Napisane przez lusia032 Pokaż wiadomość
Flower też by mi się przydała jakaś fajna szczotka, albo grzebień do włosów. Masz coś upatrzonego?
Dam znać jak przyjdą ciuchy, bo sama jestem ciekawa. Była właśnie promocja i dlatego zrobiłam zakupy. A Mikołaja nakierowałam na promocję i dzięki temu dostanę portfel i torebkę, inaczej byłaby tylko torebka [emoji51]
Ciekawa jestem co będzie po świętach. Może też się wybiorę w końcu do galerii ... po roku przerwy [emoji57] jak nie lubię galerii, to słowo daję, że przez rok nie byłam i nic sobie nie kupiłam (trochę takie usprawiedliwienie dla zakupów, które właśnie zrobiłam [emoji85]). Chciałam jeszcze takie spodnie tanie z Decathlonu, ocieplane, ale nie wiem czy warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wymyśliłam sobie szczotkę Olivia Garden Finger Brush tą największą. Chociaż jeszcze się zastanawiam czy jednak nie lepiej średnia, nie mam długich włosów jakoś bardzo, ale jest ich dużo.

Ja chodzę czasami dla rozrywki do galerii, ale odechciewa mi się, bo czasami dłużej stoję w kolejce niż jestem w sklepie [emoji85] ale od jutra znowu luzują trochę obostrzenia, baseny będą otwarte, Lena się ucieszy.

Ja mam kurtkę zimową z Decathlonu i buty zimowe, takie śniegowce i jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując