Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-13, 23:42   #2372
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

O rany, co ta moja ulubiona Marta na siebie dziś założyła i jak siedziała :| Giry w glanach wywalone do przodu, jakieś grube złoto na szyi i poliestrowa kiecuszka. No kurde, mogła skonsultować to z siostrą stylistką. No chyba że skonsultowała
Ale buzia ładna, rzęsy sobie dorobiła i usta pomalowała. Ogólnie atrakcyjna i niegłupia dziewczyna. Cudnie, że im się dobrze wiedzie. Widać, że są blisko i na poważnie. Paweł bardzo wydoroślał i zmądrzał, oby na stałe.

Magda rolniczka ma z 10 kg na plusie i jakaś taka ogólnie zaniedbana się wydaje. Cera fatalna, włosy dramat, stylizacja okropna. Już ten jej pulchny chłop dziś ładniej wyglądał. Muszkieterowie zresztą też, Adam wciąż robi na mnie wrażenie szmaragdowymi oczami. Cała szacowna trójeczka pięknie dziś się wiła i kręciła młynki, straszne dziady. A tamci dwoje po 2 miesiącach gadają o zaręczynach i przeprowadzkach. Jak to rypnie, to z wielkim hukiem.

Dawid odwala jakieś maniany z tymi szansami dla Agi i Martyny i jeszcze nowymi laskami. Na miejscu Agi, po jego deklaracji do Martyny, wlazłabym do studia z powrotem i zapytała, czy on ma równo pod sufitem. Dopiero co z nią się umawiał na szansy, a teraz deklaruje to samo następnej? A Manowska też dobra, zero komentarza, zadowolona.
A widzicie, mówiłam od początku, że Dawid bzyknął Martynę pierwszej nocy i pozostałe się wściekły. Nic dziwnego, że jak potem Martyna usłyszała, że on może żadnej nie wybrać, to "nie miała już siły na to wszystko"

Książę czereśni wstrętny i oślizgły typ, za to Ilonka cudna, mądra i zrównoważona babeczka. Jako jedyna chyba wyglądała naprawdę ładnie, mimo łez i nerwów. Troszkę obcięła włosy (ale chyba sama) )))

Józek wygrywa odcinek tekstem o macaniu. O losie, dziadki są niereformowalne.

Manowska nie młodnieje, wiadomo. Ale kurcze no, jest bardzo źle. Jak wjechała jej buzia na sam koniec, ta z podsumowaniem, to aż przykro było patrzeć. Nie dość, ze naprawdę o wiele za dużo kg, to jeszcze jakieś włosy zaniedbane, cera, makijaż do bani. TVP przecież stać na dobrych stylistów i mejkapisów, wcześniej Marta wyglądała korzystnie. A teraz jakby wszystko sama zrobiła. Mam nadzieję, ze się dziewczyna pozbiera i odbije, ona nie ma nawet 40-tki

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-12-13 o 23:44
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując