Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek z nieco mniej inteligentnym facetem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-29, 11:20   #43
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Związek z nieco mniej inteligentnym facetem

Cytat:
Napisane przez arcykarmel Pokaż wiadomość
Nie jesteś dziwna, większość ludzi za inteligentnych uważa ludzi podobnych do siebie. O wysokiej inteligencji to bynajmniej nie świadczy.



tego nie rozumiem



Skąd wiesz, że autorka nie interesuje się wąską dziedziną? Poza tym trudniej właśnie o specjalistów w danej dziedzinie, większość ludzi interesuje się wszystkim po trochu i z żadnego tematu nie ma imponującej wiedzy.



Głupsi nie mogą znaleźć łechtaczki czy co?
Literówka [emoji12]

Chodziło mi o to, że jeżeli z tym panem nie można pogadać na tematy ogólne typu film, muzyka, polityka... No to trudno nawiązać jakąkolwiek nić porozumienia. Ciężko też wybadać jego postawę wobec wg mnie np. Kluczowych tematów, bo go też to może specjalnie nie interesował, co ma być to będzie itd. Ot Moje przypuszczenia i doświadczenia osobiste

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

No i eksperci w swojej dziedzinie jednak często nie są odcięci od innych tematow
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując