Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mieszkanie bez szafy w przedpokoju
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-29, 19:48   #3
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Mieszkanie bez szafy w przedpokoju

Cytat:
Napisane przez Harmonia_95 Pokaż wiadomość
też miałam zawsze szafę w przedpokoju. teraz czekamy, bo robimy na zamówienie i bardzo mi jej brakuje. dziwnie trzymać buty w salonie albo w sypialni. w poprzednim mieszkaniu mieliśmy mały przedpokój, ale i tak zdecydowaliśmy się na szafę - wybraliśmy po prostu płytszą, 40-centymetrową.

jeśli mieszkanie ma fajny układ, jest spoko wykończone, w dobrej lokalizacji itd., to chyba bym z niego nie rezygnowała.

masz może rzut tego mieszkania? może da się coś pokombinować?
Niestety rzutu nie mam. Zmieści się tam szafa ale taka malutka, w rogu zaraz przy drzwiach, głębokość 40 i szerokości 40 może maks 60, więc tyle co będzie tam można schować kurtki i coś na górę i na dół. Oprócz tego szafkę na buty mam nadzieję gdzieś wcisnąć. Zawsze to coś ale jednak najpraktyczniejsza jest duża szafa w której można pochować wszystkie wielkie pudła, walizy, odkurzacze itp.

Już sama nie wiem, mieszkania szukam już pół roku, czasami mam ochotę wziąć już byle jakie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując