Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-30, 16:05   #819
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

witaj gaucamole powodzenia w staraniach i wpadaj jak najczęściej
wszystkiego najlepszego dla siostry, fajnie czytać takie pozytywne historie. Będzie dziewczynka czy chłopiec?


MatkaNiczyja ja też poszalałam w święta z jedzeniem, nawet boje się stanąć na wagę. Było mnóstwo słodyczy, nawet mąż upiekł ciasto z jabłkami i całkiem niezłe mu wyszło Mama upiekła pyszny tort orzechowy, kuzynka sernika a teściowa piernika.

Nie mam jeszcze wizyty, waham się między dwoma lekarzami ale chyba zdecyduję się na tego, który prowadził mnie tuż przed ciążą i w ciąży. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Tylko, że jest dość drogi, 350zł wizyta z usg. Niezbyt sympatyczny. I jest już w wieku emerytalnym. Alternatywą jest bardzo fajna, podobno, lekarka w średnim wieku, z dużym doświadczeniem zarówno w niepłodności jak i prowadzeniu ciąży i świetnym psychologicznie podejściem do pacjentek. I pracuje w szpitalu, w którym chcę rodzić. Tylko że jej nie znam, za to bardzo polacały mi ją koleżanki z różnymi ciążowymi problemami.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując