Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Irytujące cotygodniowe wizyty u rodziców chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-31, 10:01   #27
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Irytujące cotygodniowe wizyty u rodziców chłopaka

Cytat:
Napisane przez zilia Pokaż wiadomość
Taka sytuacja z wczoraj: jest oczywiście sylwester, ja pare razy mu mówiłam że chciałabym spędzić go tylko z nim. I planowałam jedzenie, drinki, zabawy dla nas ale jak zadzwonił do rodziców zapytać czy idą gdzieś i okazało się że siedzą w domu to oczywiście padło "jedziemy do nich". Powiedziałam mu że nie robię w takim razie nic, że skoro tak wybrał niech sam się zajmie wszystkim. Zrobił coś do jedzenia ale przy okazji wygarnął mi że "nie chcesz sobie to nie jedź i siedź tu obrażona". Znów ten sam temat. Ale sylwester to nie zwykly weekend wiec pojadę tam ale zdaje się że dałam jasno do zrozumienia jakie mialam plany. Dlatego kiedy pytał mnie co robimy do jedzenia to kazałam mu robić samemu. I jestem zła od wczoraj na niego... Pewnie pojadę w takim nastroju i wcale nie będę się do wszystkich uśmiechała i pokazywała jak się super u nich bawię. Co tak naprawdę będziemy robić tam czego nie będziemy robić sami? Oglądać telewizję i pić drinki. To jest wszystko co będzie tam do roboty...
O matulu nomen omen. Serio by Cię zostawił i pojechał do rodziców?
Ten koleś kompletnie się do związku nie nadaje. W życiu bym na Twoim miejscu z nim nie pojechała. Będziesz tam wściekła siedziała. Co za typ... Choć już sama nie wiem komu bardziej się dziwić, facetowi, że Sylwester spędzony z rodzicami jest dla niego fajniejszy niż z Tobą czy Tobie, że mimo wszystko i tak z nim chcesz jechać. Marudzisz, ale się dostosowujesz.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując