Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-03, 13:38   #2304
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez IwBond Pokaż wiadomość
Dobrze Ci


No trudno, jak nie znajdzie się jakaś dobra dusza z Katowic, to przepadnie, może nie będzie czego żałować

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Też mam kilka i wszystkie bardzo lubię, na Love się nie skusiłam do tej pory właśnie ze względu na opinie, ale również na to, że fioletów stosunkowo rzadko używam, chociaż kiedyś bardzo lubiłam.
Jednak Love odpuszczam teraz dumam nad Pumpkin Spice.

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
Ciężko mi było używać tych ciemniejszych matów, trzeba było powoli dokładać, trochę żmudna robota. Ogólnie maty są trochę jakby kredowe, niektóre błyski się sypią, z tego co pamiętam jeden z nich to jest topper, co mnie trochę rozczarowało. Za taką cenę bym brała ale opinie są bardzo różne, choćby tutaj Corii się zupełnie nie sprawdziła.
Dzięki za opinie jednak dla mnie zbyt czerwonawa.

Cytat:
Napisane przez ElllMadriga Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy, zestaw z ABH, 2 zestawy fenty, miniatury narsa i jeszcze zestaw z Fresh ale to już do paczkomatu

Daj znać jak sprawdzi się Vanish, też się czaje na ten korektor... Ale to dopiero w maju ;d
No może do tego czasu Vanish otworzę, przynajmniej jeden korektor chciałam zużyć.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A ja jestem z siebie dumna, bo z tych wszystkich "promocji" w Sephorze i zachodu z kupowaniem, odbieraniem, etc... zrezygnowałam z wszystkiego, nawet tego, co teoretycznie jest u mnie dostępne. Ojjj chyba z parę stów w kieszeni... Kusi mnie tylko zestaw Laneige, ale chyba i to sobie podaruję...
Ja tak dumam, że sporo rzeczy już wykupione a np. wczoraj jeszcze była duża paleta Hourglas.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora