Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielki 25+ cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-05, 17:44   #3979
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Singielki 25+ cz. XV

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88411402]Same here byłam z rodzeństwem i kuzynami, zaraz po północy mogłam iść spać we własnym łóżku - nie wiem z czego mogłabym być niezadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Nom [emoji16] Zrobiłam sobie fajny makijaż, pogadalam z mamą, posmialysmy się, powyglupialam się przed telewizorem, tańcząc i śpiewając razem z Beata, Maryla, Wiśniewskim i jego byłymi żonami [emoji16] popisalam z koleżanka na messengerze, z Tobą NocnaWiedzmo tu na wątku, pojadlam, wypiłam pyszne wino, obejrzałam fajerwerki i nie wiem kiedy zleciała noc do 3 nad ranem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to po tak świetnym wejściu w nowy rok musi być dobry .
Cytat:
Napisane przez Przytul_Mnie_Dzisiaj Pokaż wiadomość
Ale to, że Sylwester z rodziną może być fajny i życie singielki może być fajne, wcale nie oznacza, że chciałybyśmy tak całe życie spędzić. Chyba właśnie najlepiej znaleźć złoty środek - układać sobie fajne życie w pojedynkę, ale jednocześnie być otwartym na możliwość bycia w związku i nie oszukiwać się, że tego nie chcemy. No chyba, że jednak Sylwestry z rodziną do końca życia was zadowalają... to wtedy mówię tylko za siebie
Myślę, że sylwester bez kaca i cudzych dramatów do końca życia brzmi nieźle . Ja na razie nie czuję się gotowa na związek, no ale pewno, że kiedyś bym chciała prowadzić fajne życie z kimś fajnym.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora