Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2019, część 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-10, 14:55   #757
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Takie myślenie mi się podoba

Mam tak samo, tylko męża bym musiała zmienić

To u nas podobnie, raczej oboje dziewczynkę, ale szkoda by nam było nie wykorzystać imienia dla chłopca Byle było i byle zdrowe, ale jak bym mogła wybierać to 51% na dziewczynkę

Jestem raczej człowiek leń, więc treningów i tak nie robię, ale mam podejście, że jeżeli nie ma potwierdzonej ciąży albo lekarz z innym względów nie zabrania, to do przewidywanej @ żyję normalnie.

Melduję, że punkcja jutro o 9 rano. Tylko na kontrolnm USG wyszło, że tych pęcherzyków urosło trochę dużo i istnieje szansa, że jednak będzie transfer z mrożonych. O ile w ogóle się coś rozwinie oczywiście. Lekarz ma decydować przy punkcji. Nie ukrywam, że wolałabym na świeżo, ale to już nie ode mnie zależne. Na razie ważne, żeby punkcja i zapłodnienie się udały i żeby nie było żadnych powikłań po narkozie

Macie racje cos trzeba z tego zycia miec wiadomo ja nie trenuje do utraty tchu ale treningi na silowni robilam dosc intensywne (kiedys chcialam byc bikini fitness [emoji23]). Tetaz w domu to cos tam pykam
Super ze to juz jutro! jak sie czujesz przed? Fajnie ze tych pecherzykow jest wiecej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora