Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 08:48   #6
brahypelma5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: co w sobie zminić aby wyglądać Super ;)

co do koloru to teraz jest taki nijaki bo mam wesele za 2 tyg a nie chciałam miesiąc przed się farbować. Jeśli chodzi o skręt włosów to chociaż bardzo bym chciała to chyba mocniejszy nie będzie. Obecnie używam szamponu i odżywki z NIVEA właśnie do włosów kręconych i odżywkę na suche włosy z LOREAL też do włosów kręconych. Hennę robię co jakiś czas i na brwiach jeszcze coś widać ale na rzęsach to wielkiej różnicy nie ma. Chyba są one za krótkie. A co do grzywki to raczej odpada bo musiałabym ją pare razy w ciągu dnia prostować a i tak by się kręciła.

Chciałabym jeszcze abyście mi doradziły jak mam się uczesać i umalować na wesele. Nie mogę iść do fryziera bo z domu wyjadę koło 5 rano i na miejscu będę gdzieś na 2 godz przed weselem i w tym czasie muszę się jakoś uczesać i umalować. Więc jak macie jakieś propozycjie łatwych upięć to mogłybyście powklejać. Zastanawiam się też nad makijażem bo mam czarną sukienkę i jasne (kremowe) dodatki.
brahypelma5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując