Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niefajne zachowanie mojego chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-16, 09:17   #31
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Niefajne zachowanie mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez CoDzisWklepiemy Pokaż wiadomość
Jakoś się zwykle domyśla, co trzeba zrobić w takiej sytuacji. To raczej ja jestem ta "niedomyślna". W wakacje jak się za długo (byłam tam chyba miesiąc, bo miałam wolne w pracy) zasiedziałam u mamy, to się na mnie obraził i powiedział, że powinnam sie domyśleć, że on może mnie potrzebować. Kiedy zapytałam, dlaczego mi nie powiedział, że przecież bym przyjechała od razu, powiedział, że takich rzeczy sie trzeba domyślić. A on się jakoś nie domyśla

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Nie rzuciłam pierwszy raz, czasem tak robię w nerwach.
Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest fajne zachowanie i mam wiele niefajnych zachowań, do których on mnie prowokuje. Zaraz napiszecie, że zwalam winę na niego, ale chodzi mi o to, że w związku z nim robię wiele rzeczy, których bym nigdy wcześniej nie zrobiła i których ogólnie nie cenię. Bo jestem ciągle podenerwowana, ciągle czekam aż coś pie*rznie.

Może mogłam się zachować inaczej, on też mógł. Mają rację osoby, które piszą, że takie szarpanie się w 3-letnim związku nie jest normalne, chyba jestem tym zmęczona, a to wydarzenie ostatnie tylko przelało czarę goryczy.
No to jest hipokrytą w takim razie, przypomniałabym mu o tej sytuacji żeby pokazać dlaczego byłaś zawiedziona. Według mnie podejście "domyśl się" w związku generuje tylko problemy, ale skoro sam preferuje taką taktykę to stosuje podwójne standardy.

Ale to na marginesie, bo jak sama zauważyłaś takie natężenie pretensji i problemów w tak krótkim związku nie zwiastuje dobrze, męczycie się ze sobą już na tak wczesnym etapie, co będzie za kilka lat.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując