Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niefajne zachowanie mojego chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-17, 10:55   #59
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Niefajne zachowanie mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
To, jak się zachowasz zależy od Ciebie. To TY decydujesz o tym jak zareagować w danej sytuacji. Nie zrzucaj winy na to, że ktoś się Cię prowokuje, bo nikt Ci nie każe się dawać ponieść emocjom. A jak coś Ci nie pasuje w jego zachowaniu to nikt Ci nie każe z nim być.
Masz problem z emocjami, na facecie wymuszasz rzeczy płaczem, milczeniem, a przed ludźmi z forum robisz z siebie ofiarę pisząc im, że poprawiają sobie Twoim kosztem humor, są złośliwi i mają iść pobiegać. Stawiasz się w roli pokrzywdzonej, jednocześnie sama stosujesz zagrywki manipulacyjne jak jest coś nie po Twojej myśli.

Jak coś Ci nie pasuje w tym facecie to możesz się z nim rozstać. Życie w ciągłym napięciu raczej w niczym nie pomaga.
A ja się z Tobą nie zgodzę. Ujowy związek może w człowieku wyzwolić najgorsze cechy i zachowania. Kiedy druga strona jest zimna emocjonalnie czy odmawia ci prawa do czucia tego co czujesz, mogą się pojawić desperackie próby wywołania u niej jakichkolwiek uczuć (nawet negatywnych), stąd akcje pt. rzucanie słuchawką itp. Więc ja bym nie pisała autorce, że ma głębokie problemy ze sobą, ale przede wszystkim, że powinna zakończyć związek z człowiekiem, przy którym jest gorszą wersją siebie.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując