Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę w 2022
Wątek: Schudnę w 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-18, 12:59   #18
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Schudnę w 2021

Cytat:
Napisane przez TysiaczeQ Pokaż wiadomość
Gratulacje shaylla! 24 kg w dół- WOW. Chociaż dla mnie przede wszystkim godne podziwu jest to, że od sierpnia udało ci się wytrwać w swoich postanowieniach. Jak ja sobie myślę że przez chociażby miesiąc nie zjem czekolady ani żelków... No ale liczę że mi też uda się wytrwać. Chociaż przez najbliższe dwa tygodnie będzie meeega ciężko, bo sesja, a nauka nie osłodzona czekoladą to nie nauka xD No a dodatkowo zdalna nauka to jedna z głównych przyczyn tego że przytyłam- rano siedzę co najmniej 6 godzin przed laptopem, po południu nauka też przed laptopem, no i jak wieczorem miałam czas dla siebie, to już nie chciało mi się od tego laptopa wstawać. Echh mam nadzieję że życie jeszcze kiedyś wróci do normy.
Trzymam kciuki za kolejne kilogramy na minusie shaylla! No a sobie życzę takiej silnej woli jak twoja
Dzięki. Z tą silną wolą to niestety tak nie do końca. Jakbym ją miała nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem

Cytat:
Napisane przez AsikB Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co zrobić żeby nie podjadać wieczorem? Kurcze, tak do 16.00 się trzymam. Potem jak skończę pracę to ciągle coś bym chrupal
Dla mnie najprostsza zasada - nie mieć w domu NIC do podjadania. Gdybym tak umiała zjeść kilka chipsów... Ale wiem, że zawsze skończy się całą paczką. Do tego jak już rozbudzę kubki smakowe to jeszcze będzie mnie ciągnęło do lodówy.
Oczywiście nie zawsze jest łatwo- np wczoraj miałam po południu takie ciśnienie na słodkie że skończyło się muffinami bananowymi. Ale zrobiłam małą porcję, zjadłam jednego, dzisiaj też jednego i jakoś mam apetyt na słodkie przyhamowany. Łudzę się, że mimo wszystko domowe słodkie jest lepszym rozwiązaniem niż te kupne.
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując