Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-18, 19:57   #796
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Zamawiam sushi namowilas mnie

Jak pracowałam w centrum Bristolu to dokładnie jakies 200 m od biura mielismy market z jedzeniem z całego swiata. Tam sprzedawali najlepszy na swiecie falafel . Uwielbiałam to. Wielość taka ze po 1/3 byłam zawsze upchana po uszy.
Super! Uwielbiam takie stragany

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Dzisiaj dla TŻ-ta schaboszczak, (s)pieczone warzywa: ziemniaki, marchewka, pietruszka, buraki i cukinia. Do tego kapusta kiszona zasmażana.
Dla mnie resztki falafelowo-ryżowe, również warzywa pieczona i sos czosnkowy przerobiony na mizerię
Wszystko pycha

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
U mnie cycek w marynacie z miodu, musztardy i czosnku, surówka z pekinki - z marchewką, cebulą i jabłkiem no i frytki do tego

Załącznik 7739095
Z przyjemnością zjadłabym taki obiad

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Mniam


Super wygląda, muszę spróbować


Pycha

Wczoraj w końcu zamówiłam sushi!
Dziś gulasz wołowy z pieczarkami i pieczony placek ziemniaczany, przepis z Kwestii Smaku i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona do tego wczorajsza kapusta.
Pysznie

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Roladki schabowe z ogorkiem korniszonem, cebulka, kiełbasa puree, buraczki moje że sloika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny obiad

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Witam
Ale miałam błyskawiczny weekend! Ale za to było dużo śniegu i sanek. Zrobiłam fit ciasto z mango, dla mnie bomba. W piątek była vege fasolka po bretońsku, a dziś i wczoraj mielone z indyka, puree i marchewka z groszkiem
Pychaa

Czy te świeczki i podstawka to IKEA? Też mam taki zestaw, tylko świeczki czerwone

U nas wczoraj penne z cukinią, a dziś paluszki rybne i frytki z piekarnika. Do tego surówka z własnej kapusty kiszonej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210117_160738_resized_20210118_083336139.jpg (117,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210118_174543_resized_20210118_083334975.jpg (122,0 KB, 45 załadowań)
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora